Наші педагоги

/Files/images/pedagogi/001.JPG
Федоренко Наталія Анатоліївна – завідувач

Має повну вищу освіту, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи 18 років, на посаді завідувача з 2002 року.Відповідальний, досвідчений керівник, умілий організатор. Забезпечує високу результативність, якість своєї праці.

Педагогічне кредо: Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.Дошкільна освіта - фундамент сучасної неперервної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільних навчальних закладів – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. А для цього необхідно виплекати ніжні паростки своєї мрії теплом серця, посадити їх на благодатній ниві колективної думки, напоїти із джерела мудрості і творчості – і тоді вона обов'язково стане реальністю.


/Files/images/pedagogi/SL_36868.jpg

Букетка Валентина Іванівна – вихователь-методист

Має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший вихователь», стаж педагогічної роботи 41 рік.Постійно вивчає ефективний педагогічний досвід, інноваційні технології, оновлює знання, шукає нові шляхи і форми роботи з педагогічними працівниками, які допомагають педагогам піднятися на рівень, що має задовольняти запити батьків та дітей, робити кожний день для малюків змістовним, цікавим та неповторним.

Педагогічне кредо: «…не деспотичні накази, не нав’язана дисципліна і недовірливий контроль, а тактовне порозуміння, віра в досвід, співпраця і співжиття»


/Files/images/pedagogi/SL_35787.jpg

Слюсар Ольга Василівна – вихователь-методист, вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, стаж педагогічної роботи 26 років. Досвідчений педагог, здатний самовдосконалюватися, відкритий інноваціям, з високою професійною культурою, розвиненою педагогічною рефлексією. Роботу з дітьми планує в цікавій формі. Кожне заняття – це казка, гра, змагання, яке захоплює і розвиває кожну дитину та спрямоване на виховання зрілої особистості, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення домогтися успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності.

Педагогічне кредо:«Зачарувати дитину, піти разом з нею»


/Files/images/pedagogi/SL_24707.jpg

Строєнко Вікторія Віталіївна – практичний психолог

Має повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 4 роки. Вмілий організатор, працює в тісному контакті з педагогами та батьками. Вимоглива до себе, доброзичлива до оточуючих, до всіх доручень ставиться з відповідальністю. Постійно підвищує свою педагогічну майстерність.

Педагогічне кредо: «Тільки в любові виростають діти, батькам на втіху і людям на радість»


вчитель-логопед

Педагогічне кредо:


/Files/images/pedagogi/SL_36506.jpg

Пузир Світлана Анатоліївна - вчитель-дефектолог

Має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "учитель-методист", стаж педагогічної роботи - 32 роки.

Педагогічне кредо: "Бути добрим помічником в оволодінні рідним словом, основою будь-якого розвитку і скарбницею всіх знань"


/Files/images/pedagogi/SL_36062.jpg

Кузьма Віталіна Василівна - вчитель-логопед

Має повну вищу освіту, спеціаліст першої категорії, стаж педагогічної роботи - 14 років.

Педагогічне кредо: "Дарувати себе дітям! Бути терплячим і бути готовим до зустрічі з ними в дитинстві"


/Files/images/pedagogi/SDC14162.JPG

Ковальова Катерина Іванівна - вчитель-дефектолог

Має повну вищу освіту, молодий спеціаліст.

Педагогічне кредо: «Десь у найпотаємнішому куточку серця у кожної дитини своя струна, вона звучить на свій лад, і щоб серце відгукнулося на моє слово, потрібно налаштуватися самому на тон цієї струни» В. О. Сухомлинський


/Files/images/SLN_1663.jpg
Мухіна Наталія Андріївна – музичний керівник

Має неповну вищу освіту, педагогічний стаж роботи 25 років.

Володіє сучасними формами, методами організації музичної діяльності дошкільників, працює в тісному контакті з вихователями та батьками. Постійно підвищує свою педагогічну майстерність. Впроваджує інноваційні технології у співочій діяльності, що сприяє розвитку творчості та загальному розвитку дітей.

Педагогічне кредо: «Допоможи мені це зробити самому»


/Files/images/pedagogi/SL_41248.jpg
Пензева Людмила Іванівна – музичний керівник

Має повну вищу освіту, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи 20 років.

Виявляє не тільки необхідні знання, але і достатньо сформовані вміння їх використовувати при постановці мети. Володіє навичками мотивування і має необхідні знання для цього, вміє спонукати інтерес до музики. Створює ситуації успіху .

Педагогічне кредо: «До мети приходить не той, хто поспішає, а той, хто не зупиняється»

wym-1464337933840


/Files/photogallery/SLN_3073.jpg
Ковалівська Наталія Павлівна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «вихователь-методист», педагогічний стаж більше 41 рік (в закладі працює з перших днів відкриття). Досвідчений вихователь, що вміє не тільки вчити інших, а і навчатися сам, вдосконалюючи свою майстерність та набуваючи нового досвіду. Поглиблено працює над проблемою морально-етичного виховання дошкільників та з ентузіазмом і натхненням дає дітлахам перші уроки акторської майстерності.

Педагогічне кредо:«Усю свою любов і серця силу вам малята віддаю.Аби зростали добрі та щасливі і людям дарували любов свою»


/Files/images/Козакова.jpg
Козакова Алла Вікторівна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, стаж педагогічної роботи 31 рік. Планує, організовує, проводить педагогічну роботу, спрямовану на формування всебічно розвиненої особистості дитини. Обирає ефективні форми і методи навчально-виховної роботи, не зупиняється на досягнутому, постійно використовує передові ідеї, новітні технології, не боїться експериментувати, впроваджувати результати власного досвіду та цікаві розробки колег.

Педагогічне кредо:

"Найголовніше – наші діти

Ми їм даруємо серця,

Як у проміння золотого –

Любові тій нема кінця!”


/Files/images/SLN_6999.jpg

Шевердіна Олена Вікторівна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи 29 років. Значну увагу педагог приділяє розвитку здібностей дошкільнят у різних видах діяльності, стимулюючи самостійність у втіленні власних задумів, використовує гру як провідний вид діяльності дітей.

Педагогічне кредо: «Даруй знання, любов і радість дітям»


/Files/images/pedagogi/SL_36510.jpg
Шевченко Людмила Миколаївна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст І категорії, педагогічне звання «вихователь-методист», стаж педагогічної роботи 23 роки. В своїй роботі використовує сучасні форми і підходи у вихованні і навчанні дошкільників (нетрадиційні форми зображувальної діяльності, здоров’язберігаючі технології).

Педагогічне кредо: «Люблю життя, люблю дітей, милуюся красою світу. Живу в полоні багатьох ідей, щоб зберегти дошкільну всю освіту»


/Files/photogallery/SLN_3070.jpg
Коробка Таїсія Тимофіївна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 33 роки. Забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, фізичного та психічного розвитку дітей. Сприяє реалізації деференційованого підходу до вихованців, виявленню їх індивідуальних особливостей, задатків, обдарувань, розкриттю здібностей, таланту.

Педагогічне кредо: "Граючись - навчаю!"


/Files/images/Павленко.jpg
Павленко Наталія Олександрівна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст ІІ категорії, стаж педагогічної роботи 13 років.Проявляє себе як досвідчений педагог та творча особистість. Її роботу характеризують чіткість та організованість. Проводить роботу з формування особистісних якостей дітей: добра, відповідальності, самостійності, позитивного настрою. Знаходиться в постійному пошуку ефективних технологій.

Педагогічне кредо: «Допомогти дітям відчути свою самоцінність»


/Files/photogallery/SLN_3071.jpg
Шамраєва Наталія Миколаївна – вихователь

Має повну вищу освіту, спеціаліст ІІ категорії, стаж педагогічної роботи 22 роки.

Освітню діяльність будує на основі принципів розвиваючого навчання, з урахуванням інноваційних підходів: створення педагогічних ситуацій успіху, що дозволяє вихованцям проявляти самостійність, ініціативу; створення проблемних ситуацій; стимулювання до висловлення своїх думок, активності; спонукання до прояву індивідуальності.

Педагогічне кредо: «Бути вихователем дитини в широкому значенні цього слова. Це розуміння дитини, визнання дитини, прийняття дитини»


/Files/images/pedagogi/SL_35917.jpg
Харченко Світлана Григорівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, педагогічне звання «вихователь-методист», стаж педагогічної роботи 32 роки. Відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Перебуває в постійному пошуку шляхів оновлення та вдосконалення педагогічного процесу, впроваджує принцип інтеграцій та інноваційні технології, що сприяють розвитку пізнавальних процесів у дошкільників.

Педагогічне кредо:

«До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати»/Files/images/pedagogi/SL_41251.jpg
Мандрика Ольга Юріївна – вихователь

Педагогічний стаж – 11 років. Має неповну вищу освіту. Забезпечує емоційний комфорт дітей – як одну з головних умов гармонійного розвитку творчої особистості в сучасних умовах. Виховний процес спрямовує на всебічний розвиток дитини, дбає про цікаве, насичене життя дітей в групі.

Педагогічне кредо: «Бути разом з дітьми»


/Files/photogallery/SLN_3062.jpg
Мазанна Марія Вікторівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, педагогічний стаж складає 25 років. Прагне до взаєморозуміння з дітьми, розвиває в собі й кожній дитині здатність відчувати. Реалізує диференційований підхід до вихованців, виявляє, вивчає, враховує в своїй педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості.

Педагогічне кредо: «Завжди разом з дітьми»


/Files/images/SLN_2946.jpg
Шаповал Наталія Олексіївна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 13 років. Перебуває в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, впроваджує в освітній процес принцип інтеграції та інноваційні технології, що сприяє розвитку пізнавальних процесів у дошкільників.

Педагогічне кредо: «Рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому»


/Files/images/ли.jpg

Приходько Любов Іванівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 37 років. Головне в її педагогічній діяльності – демократичні відносини з вихованцями на гуманістичних засадах. Прагне до взаєморозуміння з дітьми, розвиває в собі й кожній дитині здатність відчувати.

Педагогічне кредо: «Розвиток у дітей інтелектуальних здібностей, культури поведінки, доброти, гарних манер та звичок»


/Files/images/IMG_0961.JPG
Частій Алла Олексіївна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 32 роки. Значну увагу приділяє розвитку здібностей дошкільнят у різних видах діяльності, стимулює самостійність у втіленні власних задумів. Реалізує диференційований підхід до вихованців, виявляє, вивчає, враховує в своїй педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості.

Педагогічне кредо: «Серце віддаю дітям»


/Files/images/pedagogi/SL_36058.jpg
Подгорна Наталія Михайлівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 18 років. Використовує інноваційні методи в розумовому розвитку дітей. Віддає перевагу ігровим прийомам навчання, дбає про те, щоб життя дітей в групі було цікавим, різноманітним, насиченим.

Педагогічне кредо: «Бачити в кожній дитині особистість»


/Files/images/Кривоніс.jpg
Кривоніс Ольга Іванівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 30 років. Досвідчена, творча, талановита. Реалізує особистісний підхід до дітей, любить, розуміє, позитивно реагує на будь-які успіхи, прагне до взаєморозуміння, враховує індивідуальні прояви кожної дитини. Велику увагу приділяє створенню сучасного розвивального середовища.

Педагогічне кредо: «Спів-буття, спів-творчість, дитина + дорослий»


/Files/images/SLN_7003.jpg

Щирова Світлана Володимирівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 35 років. Відповідальна, досвідчена, креативна. Обирає ефективні форми і методи навчально-виховної роботи, творчо використовує кращий педагогічний досвід. Прагне до взаєморозуміння з дітьми, створює виховний простір для особистісного зростання дітей.

Педагогічне кредо: «Знати, вміти, хотіти, діяти»


/Files/photogallery/SLN_3066.jpg
Пригода Людмила Григорівна – вихователь

Має неповну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 28 років. Обирає ефективні форми і методи навчально-виховної роботи та спрямовує їх на всебічний розвиток дитини, дбає про цікаве, насичене життя дітей в групі. Приділяє увагу розвитку сенсорних здібностей дітей раннього віку у різних видах діяльності, стимулює самостійність у втіленні власних задумів.

Педагогічне кредо: «Партнерські відносини – запорука довіри та успіху у зростанні малечі»


/Files/images/ЛГ - 0002.jpg

Удовиченко Любов Григорівна – вихователь

Має повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 41 рік. У своїй роботі приділяє увагу екологічному вихованню, сприяє розвитку здібностей у дітей. Активна, вимоглива до себе.

Педагогічне кредо: «У нашому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилятися – це, і одна річ, перед якою слід упасти на коліна – це доброта»/Files/images/марина.jpg

Проценко Марина Михайлівна - вихователь

Має базову вищу освіту, молодий спеціаліст. Стаж педагогічної роботи 2 роки. З любов'ю ставиться до вихованців, із розумінням до їх потреб і особливостей.

Педагогічне кредо: "Дитина - ніжний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любов'ю та щирістю"


/Files/images/pedagogi/кашина.jpg

Кашина Оксана Вікторівна

Має базову вищу освіту, молодий спеціаліст. Стаж педагогічної роботи 2 роки. Любить дітей, сприяє їх всебічному розвитку та формуванню в них цілісної картини світу.

Педагогічне кредо: "Любити дитину розумно, ставитися до неї серйозно, з повагою, як до дорослої людини"


/Files/images/pedagogi/SAM_4269.JPG

Гаріфуллова Тетяна Іванівна - вихователь


Має неповну вищу освіту. Стаж педагогічної роботи 11 років.

Педагогічне кредо: "Хто має бажання, той знаходить можливість. Хто не має бажання - знаходить причину!"


Кiлькiсть переглядiв: 1649

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.