/Files/images/VipTalisman190.jpg

/Files/images/animashki/animated-number-image-0022.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0030.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0021.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0028.gif

· Диплом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Павленко Наталії Олександрівні, вихователю, учаснику ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку».

· Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації колективу за впровадження інноваційної діяльності, проведення дослідно-експериментальної роботи в 2017/2018 навчальному році.

. Диплом керівника освітніх проектів the LEGO Foundation в Україні - колективу Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за перемогу в номінації "Загадки водних глибин" у рамках дитячого архітектурного фестивалю "Водний світ".

. Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - Павленко Наталії Олександрівні, вихователю, яка посіла І місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку"

. Подяка начальника відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації та голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України - Федоренко Наталії Анатоліївні, завідувачу, за якісну підготовку Павленко Наталії Олександрівни, яка посіла І місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році.

. Подяка голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради - Слюсар Ользі Василівні, вихователю-методисту, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти району та з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.


/Files/images/animashki/animated-number-image-0022.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0030.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0021.gif/Files/images/animashki/animated-number-image-0027.gif

· Подяка Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» педагогічному колективу за плідну співпрацю в реалізації регіонального освітнього проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період», вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти Харківської області.

· Диплом ІІ ступеня сорок восьмої обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність» у номінації «Пізнавальний розвиток дитини засобами гри».

· Подяка голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради – Букетці Валентині Іванівні, вихователю-методисту, за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

· Грамота відділу освіти Балаклійської районної держаної адміністрації – колективу Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за високу результативність інноваційної діяльності, якісну організацію дослідно-експериментальної роботи в дошкільному закладі у 2016/2017 навчальному році.

· Диплом Всеукраїнського фестивалю робототехніки ROBOTICA – 2017 – Балаклійському ДНЗ (ясла-садок) №7, який став фіналістом Всеукраїнського дитячого архітектурного конкурсу «Столиці світу».

· Грамота відділу освіти Балаклійської районної держаної адміністрації – Шамраєвій Наталії Миколаївні, вихователю, яка посіла ІІ місце в І (районному) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, у номінації «Вихователь груп загального розвитку».

/Files/images/animashki/animated-number-image-0022.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0030.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0021.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0026.gif

 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації – Шаповал Наталія Олексіївна, вихователь Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за ІІ місце в у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року - 2016", у номінації "Вихователь груп компенсуючого типу"
 • Грамота Балаклійської міської ради – Пензеву Людмилу Іванівну музичного керівника Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розбудову територіальної громади м.Балаклія.
 • Грамота Балаклійської міської ради - Кривоніс Ольга Іванівна, вихователь Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7, за значні успіхи в організації та вдосконалення виховного процесу, формування інтелектуального, культурного і морального розвитку особистості дітей та з нагоди святкування Дня міста.
 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - Харченко Світлана Григорівна, вихователь Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7, за якісну підготовку групи раннього віку до нового 2016/17 навчального року.

/Files/images/animashki/animated-number-image-0022.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0030.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0021.gif /Files/images/animashki/animated-number-image-0025.gif

 • Диплом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Шевченко Людмилу Миколаївну вихователя Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за І місце в районному етапі ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.
 • Диплом ІІІ ступеня ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій вихователь Шевченко Людмила Миколаївна за роботу "Підвищення пізнавальної активності дошкільників шляхом урахування їх гендерних особливостей"
 • Подяка відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації колективу Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) № 7 за якісну підготовку закладу до нового 2014/2015 навчального року.
 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - кращу середню групу (вихователь Ковалівська Наталія Павлівна) Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за якісну підготовку до нового 2014/2015 навчального року.
 • Диплом ІІІ ступеня ХХІІ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій – вихователь Федоренко Наталія Анатоліївна за роботу «Сучасні підходи до виховання морально-патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку».
 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації – Коробка Таїсія Тимофіївна, вихователь, за ІІ місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2015».
 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації – Пензева Людмила Іванівна, музичний керівник, за ІІ місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2015».
 • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - кращу групу раннього віку (вихователь Подгорна Наталія Михайлівна) Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за якісну підготовку до нового 2015/2016 навчального року.
 • Грамота Харківської обласної ради - Ковалівська Наталія Павлівна, вихователь, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі.
 • Грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації - Шевченко Людмила Миколаївна, вихователь, за сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в освітянській галузі та з нагоди дня працівників освіти.
Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.