Адміністрація закладу освіти

Завідувач Федоренко Наталія Анатоліївна має повну вищу педагогічну освіту, закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю дошкільне виховання і музичне виховання. З 14 червня 2002 року працює на посаді завідувача цього закладу. Нагороджена: Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління 28.02.2012 року та Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління 04.10.2013 року.

Ми можемо з Вами зустрітися:

щопонеділка з 09.00 до 12.00, щочетверга з 09.00 до 12.00

зателефонуйте: (05749) 5-14-18

Вихователь-методист Букетка Валентина Іванівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вихователь», закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю педагогіка та психологія (дошкільна). В ДНЗ (ясла-садок) №7 працює з 1975 року, на посаді вихователя-методиста з 1984 року.

Вихователь-методист Слюсар Ольга Василівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю дошкільне виховання. В ДНЗ (ясла-садок) №7 працює з 1990 року, на посаді вихователя-методиста з 2016 року.

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.